Kategorilere Gözat

Anadolu Nobel Tıp Kitabevleri

Hakkımızda

Nobel Tıp Kitabevleri tıbbi yayıncılık alanında hizmet vermek amacıyla 1974 yılında kurulmuştur. Çalışma ilkelerini kalite, güven ve dürüstlük üzerine kurmuş olmanın sonucu olarak tıp yayıncılığı sektöründeki tartışmasız liderliğini uzun yıllardır sürdürmektedir.

Geçen 45 yıl süresinde büyüyen yapısı ve iş hacmi neticesinde şirketimiz, bağlı bulunduğu vergi dairesinde 2000-2010 yılları arasında kurumlar vergisi ödeyenler arasında ilk beş sırada yer alarak ülke ekonomisine katkı sağlamıştır.

Dünyanın önde gelen birçok yabancı yayın evinin Türkiye temsilciliğini başarı ile sürdüren Nobel Tıp Kitabevleri, 7 büyük ilde toplam 11 mağazası ile siz değerli müşterilerine hizmet vermekte olup, kendi kurduğu geniş dağıtım ağıyla tüm yerli ve yabancı tıbbi yayın evlerinin ürünlerini bütün Türkiye’ye en hızlı biçimde ulaştırmaktadır.

Nobel, 5000m2’lik matbaasında yayınlarının baskı öncesi ve baskı sonrası aşamalarını en ileri teknoloji ile en hızlı şekilde gerçekleştirmektedir.

 

Sirketimiz tüm hakları kendisine ait olan 1000’in üzerinde yerli ve yabancı dillerden çeviri Türkçe eser yayınlamıştır. Stoklarında 3000’e yaklaşan yabancı dilde yayını sizlerin beğenisine sunarak Türk hekimlerinin bilgiye ulaşma sürecini oldukça kısaltmıştır, aynı zamanda dünyada yayınlanan ve stoklarında bulunmayan ürünleride en kısa zamanda müşterilerine sağlamaktadır. Şirketimiz dünya çapındaki 1000’in üzerinde periyodik yayının da ülkemize getirilmesini, abonelik ve dağıtım işlemlerini halen başarıyla sürdürmektedir.

 

Kaliteli hizmet, güvene dayalı çalışma anlayışı ve dürüstlük Anadolu Nobel Tıp Kitabevleri’nin ilkeleridir.

Başlangıçtan günümüze duraksamadan ilerleyip Türk tıbbı yayıncılığını dünya standartlarına taşıyan Nobel, bu başarısını gelecektede sürdürmeye devam edecektir.


Ortak Gelecek

Müşterilerimizin başarıları için değer sağlamak amacıyla uluslar arası kalite standartlarında yayın hizmetleri hazırlamak.

Kitap sektöründe, yurtiçinde ve yurtdışında doğru yayınlar ile katma değerli çözümler sunan, tıpta yeni gelişmelere yakından takip eden, değişimi yönlendiren müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, tıp yayıncılık sektöründe bir dünya şirketi olmak.

Anadolu Nobel Tıp Kitabevleri, vizyon ve misyonunu gerçekleştirmek için izleyeceği stratejilerini belirlerken tüm çalışanlarının uyacağı kurumsal değerlerini de tanımlar. Her kademedeki Nobel çalışanı için vazgeçilmez olan bu değerler, onların aynı zamanda özümsedikleri birer iş ve yaşam biçimi kuralıdır. Sürekli gelişim için çalışanlarımıza ve teknolojiye yatırım yapmak, politikamızın ayrılmaz bir parçasıdır. Yani, müşterilerimiz, ihtiyaç ve beklentilerini dile getirmeden önce, bizler bunları saptayıp giderme yönünde çaba gösteririz.

Diğer İnternet Siteleri

Ne yazık ki Nobel marka isminin gücünü mağaza isimlerinde veya internet sitesi adreslerinde kullanan (rakiplerimiz dahil) pek çok firma bulunmaktadır. Hatta arama motoru sonuçlarında bile Nobel yazdığınızda bu isme reklam ücreti ödeyen pek çok firma görebilirsiniz.

Anadolu Nobel Tıp Kitabevlerinin iki tane internet sitesi mevcuttur. Bunlardan bir tanesi şu an ziyaret ettiğiniz https://www.anadolunobeltip.com diğeri ise yayın hayatına 2018 yılında başlamış olan https://www.elazignobeltip.com.tr internet sitesidir.

Uzun yıllar boyunca firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiye ve alakaya burada tekrar teşekkür etmek isteriz.

Uluslararası Yayınevi

Nobel Tıp Kitabevleri, Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı (ÜAK)’nın Nisan 2018 Dönemi Doçentlik Başvuru Şartlarında belirttiği tanıma göre “Uluslararası Yayınevi” statüsündedir.

ÜAK söz konusu tanımı şu şekilde yapmıştır:

Uluslararası Yayınevi: En az beş yıl uluslararası düzeyde düzenli faaliyet yürüten, yayımladığı kitaplar dünyanın bilinen üniversitelerinin kataloglarında yer alan ve aynı alanda farklı yazarlara ait en az 20 kitap yayınlamış olan yayınevi.

http://www.uak.gov.tr/?q=node/85#2018N

Nobel Tıp Kitabevleri, 1979 yılından günümüze kadar ulusal ve uluslararası alanda faaliyetlerini düzenli olarak yürüterek, Ocak 2019 tarihine kadar 1345 adet eser yayınlamıştır. Yayınevimiz tarafından yayınlanan kitaplar Princeton Üniversitesi, Columbia Üniversitesi, Harvard Üniversitesi, Oxford Üniversitesi, Toronto Üniversitesi gibi dünyanın önde gelen üniversite kütüphanelerinde yer almaktadır.

.Orjinal belgeyi görüntülemek için tıklayınız.

düşük belirtileri ovülasyon hesaplama menopoz belirtileri

Nobel Tıp Kitabevi Uluslararası Yayınevi Belgesi